بهداشت و مراقبت مو

بهداشت و مراقبت مو
حالت نمایش:
نمایش سریع

چسب موی نیترو وان آرگان 175 میل

(0)
ناموجود

چسب مو نیترو وان حاوی عصاره روغن آرگان با دارا بودن فرمولی پیشرفته و بهترین مواد اولیه با عصاره روغن آرگان برای افرادی که می‌خواهند موهایشان را برای مدت زمان طولانی فرم داده و ثابت نگه دارند کارایی دارد. یکی از مشکلات موهای بلند، نداشتن حالت پذیری مناسب است، برای حل کردن این مشکل می‌توانید از چسب مو نیترو وان استفاده کنید. چسب مو نیترو وان براق‌کن..

نمایش سریع

چسب موی نیترو وان آلوورا 175 میل

(0)
33,000تومان

چسب موی نیترو وان حاوی عصاره ی آلوورا با دارا بودن مواد اولیه مرغوب و فرمولی پیشرفته با عصاره ی آلوورا سبب رشد سریع مو ، پاکسازی مو های چرب ، التیام التهاب پوست موی سر و همچنین مسبب اصلی تقویت و پرورش ریشه و تار های مو است . چسب موی نیترو وان براق کنندگی مو و حالت پذیری مو ها را بر عهده دارد به گونه ای که مو ها حالت خشک و شکننده به خود نمی گیرند . ..

نمایش سریع

چسب موی نیترو وان بلوبری 175 میل

(0)
33,000تومان

چسب مو نیترو وان با دارا بودن فرمولی پیشرفته و بهترین مواد اولیه با عصاره بلوبری برای افرادی که می‌خواهند موهایشان را برای مدت زمان طولانی فرم داده و ثابت نگه دارند کارایی دارد. یکی از مشکلات موهای بلند، نداشتن حالت پذیری مناسب است، برای حل کردن این مشکل می‌توانید از چسب مو نیترو وان استفاده کنید. چسب مو نیترو وان براق‌کنندگی مو و حالت پذیری موها ..

نمایش سریع

چسب موی نیترو وان خرچنگ 175 میل

(0)
33,000تومان

چسب مو نیترو وان حاوی عصاره روغن خرچنگ با دارا بودن فرمولی پیشرفته و بهترین مواد اولیه با عصاره روغن خرچنگ برای افرادی که می‌خواهند موهایشان را برای مدت زمان طولانی فرم داده و ثابت نگه دارند کارایی دارد. یکی از مشکلات موهای بلند، نداشتن حالت پذیری مناسب است، برای حل کردن این مشکل می‌توانید از چسب مو نیترو وان استفاده کنید. چسب مو نیترو وان براق‌کن..

نمایش سریع

چسب موی نیترو وان زیتون 175 میل

(0)
33,000تومان

چسب مو نیترو وان حاوی عصاره روغن زیتون با دارا بودن فرمولی پیشرفته و بهترین مواد اولیه با عصاره روغن زیتون برای افرادی که می‌خواهند موهایشان را برای مدت زمان طولانی فرم داده و ثابت نگه دارند کارایی دارد. یکی از مشکلات موهای بلند، نداشتن حالت پذیری مناسب است، برای حل کردن این مشکل می‌توانید از چسب مو نیترو وان استفاده کنید چسب مو نیترو وان براق‌کنند..

نمایش سریع

چسب موی نیترو وان مار 175 میل

(0)
ناموجود

چسب مو نیترو وان حاوی عصاره روغن مار براق کننده و حالت دهنده قوی برای موهای نرم، صاف و یا فر شما است. این محصول از بهترین مواد و فرمولی پیشرفته بهره‌مند است. استفاده از این محصول برای افرادی که قصد فرم‌دهی طولانی مدت موی خود را دارند پیشنهاد می‌شود. یکی از مشکلات موهای بلند، نداشتن حالت پذیری مناسب است. برای حل کردن این مشکل می‌توانید از محصولات ژل..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)